Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

 • DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  9,7897
Avrupa Şampiyonu Ercan’dan Başkan Özakcan’a ziyaret

Avrupa Şampiyonu Ercan’dan Başkan Özakcan’a ziyaret

İtalya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası’nda şampiyon olan Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol Bayan A Milli Takımı oyuncusu Mine Ercan, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde İtalya’da Türkiye, İspanya, İtalya ve İsveç takımlarının katıldığı şampiyonada tüm rakiplerini geride bırakan Türkiye Tekerlekli Sandalye Bayan A Milli Takımı ipi göğüsleyen taraf oldu. Şampiyon takımın içerisinde yer alan Aydın Genç Efeler Spor Kulübü oyuncusu 29 yaşındaki Mine Ercan, Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’ı makamında ziyaret etti. Genç sporcu Ercan, mutluluğunu Başkan Özakcan ile paylaşarak kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Aydın Genç Efeler Spor Kulübü Başkanı Mehmet Güler’in de katıldığı ziyarette Güler, “Başkanımız göreve geldiği günden bu yana elini hiç üzerimizden çekmedi. Her zaman bize kapısını açtı ve destek oldu. Bizler de kendisini her zaman başarılarımız ile gururlandırdık. Son olarak da yetiştirdiğimiz ve 7 yıldır A Milli Takım oyuncusu olan Mine Ercan’ın başarısı bizlere büyük moral oldu” dedi.

Spor için hiçbir şeyin engel olmadığını kaydeden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan da tüm spor kulüplerine imkanlar dahilinde destek verdiklerini belirterek şöyle konuştu; “İlçemizdeki spor kulüplerine bugüne kadar hep destek olduk, olmaya da devam edeceğiz. Aydın Genç Efeler Spor Kulübü de bizlere engelli bireylerin hayatın her alanında olduğu gibi sporda da güzel işler çıkartabileceklerini gösteriyor. Başta Mine kardeşimiz olmak üzere tüm kulüp sporcularını kutluyor, başarılarının devamını diliyorum”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN