Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Yollar yeni bir görünüme kavuşuyor

Yollar yeni bir görünüme kavuşuyor

Kale Belediye Başkanı Cemal Akdemir, ilçede yol çalışmalarının sürdüğünü belirterek, ’Sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor’ dedi.

Malatya’nın Kale İlçesi’nde sıcak asfalt çalışması yapıldı. Kale İlçesi Salkımlı Mahallesi Kayadumanlar Mezrası yolunda sıcak asfalt çalışmalarında sona gelindi. Çalışmaları yerinde inceleyen Kale Belesiye Başkanı Cemal Akdemir, ’Büyükşehir Belediyesiyle koordineli olarak sıcak asfalt kaplama çalışmalarımız devam ediyor. Çalışmalarımızın ne aşamada olduğunu görmek için sahadayız. Bu hizmeti Kale İlçemizde gerekli görülen diğer mahallelere de uygulayacağız. Bu nedenle yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Bu kapsamda gecesini gündüzüne katarak ilçemiz genelindeki yol çalışmalarında emeği geçen, katkısı bulunan tüm ekiplerimize teşekkür ediyorum. Amacımız, ilçemizi daha yaşanabilir hale getirmek, yollarımızı daha da modernize edebilmek. Halkımız güzel günlerde kullansın inşallah ” diye konuştu.

Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Kale Belesiye Başkanı Cemal Akdemir sorun ve talepleri de dinledi. Öte yandan mahalle sakinleri ise uygulamadan oldukça memnun olduklarını kaydederek, Başkan Akdemir’e teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN