EYLEM YAPMAYA HAZIRLANAN DEAŞ’LI, MERSİN’DE YAKALANDI

EYLEM YAPMAYA HAZIRLANAN DEAŞ’LI, MERSİN’DE YAKALANDI

Mersin Polisi, eylem hazırlığındaki DEAŞ’lı teröristi yakalayarak gözaltına aldı. Şüpheli çıkarıldığı mahkemece şahıs tutuklandı. Konu hakkında yapılan açıklamada şunlar kaydedildi: “Mersin Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü olarak DEAŞ terör örgütü mensuplarının eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik olarak yapılan çalışma kapsamında; DEAŞ terör örgütü içerisinde, hakkında üst düzey yönetici olduğuna dair beyan bulunan ve […]

Mersin Polisi, eylem hazırlığındaki DEAŞ’lı teröristi yakalayarak gözaltına aldı. Şüpheli çıkarıldığı mahkemece şahıs tutuklandı.

Konu hakkında yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

“Mersin Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü olarak DEAŞ terör örgütü mensuplarının eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesine yönelik olarak yapılan çalışma kapsamında; DEAŞ terör örgütü içerisinde, hakkında üst düzey yönetici olduğuna dair beyan bulunan ve örgüte müzahir kanallarda yayınlanan video paylaşımında görüntüsü tespit edilen (A.)(S.) isimli şüpheli şahıs eylem yapma hazırlığı içindeyken yakalanmış olup adli işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır