JANDARMADAN UYUŞTURUCU MADDE OPERASYONU

JANDARMADAN UYUŞTURUCU MADDE OPERASYONU

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik düzenlediği operasyonda (4) şüpheliyi yakaladı. Jandarma ekipleri; Anamur, Bozyazı ve Mut ilçelerinde şüpheli şahıslara yönelik başlattığı araştırmalar sonucunda (4) şahsın uyuşturucu madde kullandığını ve ticaretini yaptığını tespit etti. Tespit edilen şüphelileri takibe alan Jandarma düzenlediği operasyon ile şüphelileri suçüstü yakaladı.Gözaltına alınan şüphelilere […]

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri uyuşturucu madde kullanan ve ticaretini yapan şahıslara yönelik düzenlediği operasyonda (4) şüpheliyi yakaladı.

Jandarma ekipleri; Anamur, Bozyazı ve Mut ilçelerinde şüpheli şahıslara yönelik başlattığı araştırmalar sonucunda (4) şahsın uyuşturucu madde kullandığını ve ticaretini yaptığını tespit etti. Tespit edilen şüphelileri takibe alan Jandarma düzenlediği operasyon ile şüphelileri suçüstü yakaladı.
Gözaltına alınan şüphelilere ait ev, araç ve iş yerinde arama yapan Jandarma; (3) adet ruhsatsız tabanca, (150) gr. kubar esrar, (660) kök hint keneviri, (110) gr. kenevir tohumu, (4) adet uyuşturucu madde kullanma aparatı ile uyuşturucu imalatında kullanılan bir miktar malzemeye el koydu.
Jandarmadaki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen (4) şüpheliden (1)’i tutuklanırken, (3) şüpheli şahıs ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır