ANAMUR’DA AĞAÇLAR DEVRİLDİ, SERALAR UÇTU

ANAMUR’DA AĞAÇLAR DEVRİLDİ, SERALAR UÇTU

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, hortum nedeniyle ilçede afet yaşandığını, seraların büyük zarar gördüğünü kaydetti. Başkan Kılınç yaptığı açıklamada, “İlçe Kaymakamımız Bilal Bozdemir, Belediye Başkan Vekilimiz Hatice Bozkurt Kutlutürk ve  Birim Müdürlerimiz ile birlikte ilçemizde meydana gelen afetin etkilediği bölgelerde incelemelerde bulunarak vatandaşlarımızla bir araya geldi. Anamur Belediye Başkanlığı olarak tüm ekiplerimizle sahada incelemelerimizi sürdürerek […]

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, hortum nedeniyle ilçede afet yaşandığını, seraların büyük zarar gördüğünü kaydetti.

Başkan Kılınç yaptığı açıklamada, “İlçe Kaymakamımız Bilal Bozdemir, Belediye Başkan Vekilimiz Hatice Bozkurt Kutlutürk ve  Birim Müdürlerimiz ile birlikte ilçemizde meydana gelen afetin etkilediği bölgelerde incelemelerde bulunarak vatandaşlarımızla bir araya geldi. Anamur Belediye Başkanlığı olarak tüm ekiplerimizle sahada incelemelerimizi sürdürerek vatandaşlarımıza destek veriyoruz. Hortum nedeniyle seraları ve evleri zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Belediyemize bağlı ekiplerimizi seferber ederek  fırtına nedeniyle devrilen ağaçların, evlerden ve seralardan koparak ulaşımı aksatan parçaların temizliğini gerçekleştiriyoruz. Yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımız 0324 814 11 15 numaralı telefondan belediyemize ulaşabilirler.”Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır