Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

SAHTE DİŞ HEKİMİ KISKIVRAK YAKALANDI

SAHTE DİŞ HEKİMİ KISKIVRAK YAKALANDI

CİMER’ e yapılan ihbarla ilgili Mersin Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri araştırması neticesinde Toroslar İlçesi Akbelen Mahallesi’nde merdiven altı muayenede sahte diş hekimliği yapıldığı ve insanlara yanlış tedavi uygulanarak mağduriyetlere neden olunduğunun tespit edilmesi üzerine işyerine baskın yapılmış, kendisini diş doktoru olarak tanıtan şahıs işyerinden kaçarak saklandığı berberde yakalanmıştır.

    Muayene için gelen insanları da binanın çatısına sakladığı anlaşılmıştır. İşyerinde yapılan kontrolde diş muayenesi için gerekli malzemeler olduğu tespit edilmiş, tedavi sırasında kullanılan malzemelerin tekrardan kullanılmak üzere saklandığı tespit edilmiştir. Yapılan detaylı arama sonucunda işyeri mühürlenmiş olup Cumhuriyet Savcısından alınan karar doğrultusunda şahıs hakkında gerekli adli işlem yapılmıştır.

     Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN