Başkan Kılınç: “2023 yılında da modern Anamur’u inşa etmeye devam edeceğiz”

Başkan Kılınç: “2023 yılında da modern Anamur’u inşa etmeye devam edeceğiz”

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. 2022 yılında Anamur’da büyük hizmetlere imza attıklarını belirten Başkan Kılınç: “Büyük mutluluklar ve acılar yaşadığımız,  ancak herşeye rağmen çalıştığımız ve sürekli ürettiğimiz bir yılı daha geride bırakıyoruz. Geçtiğimiz bir yıllık süre içerisinde ilçemiz Anamur’un çehresini değiştirecek, ekibimizin vizyonunu ortaya koyacak eserlere imza attık. 2023 […]

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç Yeni Yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

2022 yılında Anamur’da büyük hizmetlere imza attıklarını belirten Başkan Kılınç: “Büyük mutluluklar ve acılar yaşadığımız,  ancak herşeye rağmen çalıştığımız ve sürekli ürettiğimiz bir yılı daha geride bırakıyoruz. Geçtiğimiz bir yıllık süre içerisinde ilçemiz Anamur’un çehresini değiştirecek, ekibimizin vizyonunu ortaya koyacak eserlere imza attık. 2023 yılında da ilçemizi gelişmiş kentler seviyesine çıkartacak projelerle donatmaya, gelecek nesillerimize bırakacağımız modern Anamur’u inşa etmeye devam edeceğiz.

Bu duygularla 2023 yılının ilçemiz Anamur’a ilimiz Mersin’e, ülkemize, milletimize  tüm insanlığa sağlık, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyor, tüm hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır