JANDARMA, AYAK İZİNDEN HIRSIZI YAKALADI

JANDARMA, AYAK İZİNDEN HIRSIZI YAKALADI

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri evden hırsızlık olayı şüphelisini ayak izlerinden yola çıkarak yakaladı.Silifke ilçesi Arkum Mahallesinde bulunan yazlık evlerde meydana gelen hırsızlık olaylarını aydınlatmak üzere harekete geçen Silifke Jandarma Suç Araştırma Timi çalınan eşyaları bulmak ve hırsızlık şüphelisi şahsı yakalamak amacıyla harekete geçti.Geniş çaplı araştırma başlatan Jandarma ekipleri hırsızlık olayının gerçekleştiği bir evde tespit […]

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri evden hırsızlık olayı şüphelisini ayak izlerinden yola çıkarak yakaladı.
Silifke ilçesi Arkum Mahallesinde bulunan yazlık evlerde meydana gelen hırsızlık olaylarını aydınlatmak üzere harekete geçen Silifke Jandarma Suç Araştırma Timi çalınan eşyaları bulmak ve hırsızlık şüphelisi şahsı yakalamak amacıyla harekete geçti.
Geniş çaplı araştırma başlatan Jandarma ekipleri hırsızlık olayının gerçekleştiği bir evde tespit edilen ayak izi, güvenlik kamerası görüntü analizi ve olay mahalline giriş çıkış yapan araç ile şahısların araştırılması sonucunda (1) şüpheli şahsı belirledi.
Jandarma; belirlenen şüpheliyi yakalamak amacıyla harekete geçti ve şüpheliye ait eve operasyon gerçekleştirdi. Jandarma ekiplerinin geldiğini gören ve kaçmaya çalışan şüpheli çatı katında bir depo içerisine saklanmış vaziyette iken kıskıvrak yakalandı. Şüphelinin kullandığı ayakkabı ile olay mahallinde elde edilen ayak izinin eşleşmesi ve hırsızlık olayında kullanılan aracın şüphelide çıkması üzerine yakalanan şahıs (6) evden hırsızlık olayını kendisinin gerçekleştirdiği itiraf etti.
Jandarma tarafından gözaltına alındıktan sonra işlemleri tamamlan ve adli makamlara sevk edilen şüpheli tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır