ŞEHİDİMİZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

ŞEHİDİMİZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Ankara Gölbaşı’nda paraşüt eğitimi esnasında meydana gelen elim bir kaza sonucu Şehit olan, Hv.P.Asb.Kd.Çvş. Özkan Demir, Muğdat Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Akbelen Mezarlığındaki Şehitlikte toprağa verildi. Cenaze törenine, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Mersin Milletvekilleri, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı, Büyükşehir Belediye Başkanı, mülki, askeri ve adli erkan, şehidimizin ailesi, yakınları ile çok sayıda vatandaşımız […]

Ankara Gölbaşı’nda paraşüt eğitimi esnasında meydana gelen elim bir kaza sonucu Şehit olan, Hv.P.Asb.Kd.Çvş. Özkan Demir, Muğdat Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Akbelen Mezarlığındaki Şehitlikte toprağa verildi.
 
Cenaze törenine, Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, Mersin Milletvekilleri, Akdeniz Bölge ve Garnizon Komutanı, Büyükşehir Belediye Başkanı, mülki, askeri ve adli erkan, şehidimizin ailesi, yakınları ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.
 
Muğdat Camii’nde Şehidimizin özgeçmişinin okunması ve İl Müftüsü Aydın Yığman tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Şehit Hv.P.Asb.Kd.Çvş. Özkan Demir’in naaşı dualar eşliğinde Akbelen Mezarlığındaki Şehitlikte toprağa verildi.
 
Vali Pehlivan, Şehidimizin ailesine taziyelerini, sabır ve başsağlığı dileklerini ileterek, Türk Bayrağı takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır