Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Bakan Çavuşoğlu, Şehit Ailesini ziyaret etti

Bakan Çavuşoğlu, Şehit Ailesini ziyaret etti

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Valimiz Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Mersin Milletvekilleri Zeynep Gül Yılmaz ve Hacı Özkan,Niğde Milletvekili Selim Gültekin, Mezitli Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ve beraberlerindeki heyet ile birlikte, 26.09.2022 tarihinde Mezitli Polisevi nizamiye noktasına yapılan menfur saldırıda bölücü terör örgüt mensubu hain teröristler ile kahramanca mücadele ederek Şehit olan Polis Memuru Sedat Gezer’in Mezitli ilçesi Akdeniz Mahallesi’nde yaşayan ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Şehidimiz Polis Memuru Sedat Gezer ve bütün şehitlerimiz için dualar edildi. Bakan Çavuşoğlu, Kahraman Şehidimize Allah’tan rahmet, ailesine sabır ve başsağlığı dileklerini iletti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Valimiz Ali Hamza Pehlivan, AK Parti Mersin Milletvekilleri Zeynep Gül Yılmaz ve Hacı Özkan, Mezitli Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ve beraberlerindeki heyet ile birlikte, 26.09.2022 tarihinde Mezitli Polisevi nizamiye noktasına yapılan menfur saldırıda bölücü terör örgütü mensubu hain teröristler ile girilen çatışmada kahramanca mücadele ederek yaralanıp Gazi olan, Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesindeki tedavisinin ardından taburcu edilen Polis Memuru Abdulkadir Öztürk’ü Mezitli ilçesi Merkez Mahallesi’ndeki evinde ziyaret etti.

Bakan Çavuşoğlu, evde tedavisi devam eden Polis Memuru Abdulkadir Öztürk ile bir süre görüştü, kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti, Allah’tan şifalar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN