MERSİN’DE TÜTÜN FABRİKASINA SAHTE BANDROL OPERASYONU

MERSİN’DE TÜTÜN FABRİKASINA SAHTE BANDROL OPERASYONU

Mersin Emniyet Müdürlüğüne bağlı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince il genelinde kaçakçılık faaliyetlerinin tespit edilerek şüphelilerin yakalanmasına yönelik sürdürülen çalışmalar devam ediyor. Yapılan çalışmalar kapsamında Mersin’ de faaliyet gösteren bir tütün fabrikasında yapılan arama neticesinde, 2.730 kg mükerrer TAPDK bandrollü sigara tütünü, 1340 adet mükerrer olduğu değerlendirilen TAPDK bandrolü ele geçirildi. Olayla […]

Mersin Emniyet Müdürlüğüne bağlı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince il genelinde kaçakçılık faaliyetlerinin tespit edilerek şüphelilerin yakalanmasına yönelik sürdürülen çalışmalar devam ediyor.

Yapılan çalışmalar kapsamında Mersin’ de faaliyet gösteren bir tütün fabrikasında yapılan arama neticesinde, 2.730 kg mükerrer TAPDK bandrollü sigara tütünü, 1340 adet mükerrer olduğu değerlendirilen TAPDK bandrolü ele geçirildi. Olayla ilgili olarak 1 şahıs gözaltına alındı, 1 şahıs ile ilgili de yakalanmasına yönelik çalışmalar devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır