Oto Yıkamacıda Silah Ticareti: 7 Silah, 1 Pompalı Ele Geçirildi

Oto Yıkamacıda Silah Ticareti: 7 Silah, 1 Pompalı Ele Geçirildi

Mersin’in Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, ilçe sınırlarında faaliyet gösteren ve oto yıkama olarak kullanılan bir işyerinde kaçak silah ticareti yapıldığı bilgisi alınması üzerine iş yerine operasyon gerçekleştirildi. Yapılan operasyonda 7 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 59 adet mermi, 1 adet pompalı tüfek ve 4 adet fişek ele geçirildi. İşyeri sahibi ve beraberindeki […]

Mersin’in Toroslar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, ilçe sınırlarında faaliyet gösteren ve oto yıkama olarak kullanılan bir işyerinde kaçak silah ticareti yapıldığı bilgisi alınması üzerine iş yerine operasyon gerçekleştirildi. Yapılan operasyonda 7 adet ruhsatsız tabanca ve bu tabancalara ait 59 adet mermi, 1 adet pompalı tüfek ve 4 adet fişek ele geçirildi.

İşyeri sahibi ve beraberindeki F.U, E.U, G.C, M.K isimli 4 şahıs yakalandı ve gerekli işlemlerin ardından adli mercilere sevkedilecektir.

         Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır