JANDARMADAN FUHUŞ VE İNSAN TİCARETİ OPERASYONU: 4 GÖZALTI

JANDARMADAN FUHUŞ VE İNSAN TİCARETİ OPERASYONU: 4 GÖZALTI

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen operasyonda fuhuşa aracılık ve insan ticareti yapan (4) şüpheli yakalandı.Mut ilçesinde faaliyet yürüten bir eğlence mekânında fuhuş, fuhuşa aracılık ve yer temin ederek insan ticareti yapan şüphelileri tespit eden Jandarma ekipleri şüpheli şahıslar ile işletmeyi takibe aldı.Yapılan takip ve titiz araştırmalar sonucunda şüpheli şahısların kimlikliklerini tespit eden ekipler şahısları […]

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen operasyonda fuhuşa aracılık ve insan ticareti yapan (4) şüpheli yakalandı.
Mut ilçesinde faaliyet yürüten bir eğlence mekânında fuhuş, fuhuşa aracılık ve yer temin ederek insan ticareti yapan şüphelileri tespit eden Jandarma ekipleri şüpheli şahıslar ile işletmeyi takibe aldı.
Yapılan takip ve titiz araştırmalar sonucunda şüpheli şahısların kimlikliklerini tespit eden ekipler şahısları yakalamak amacı operasyon düzenledi. Operasyon sonucunda (4) şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Suça konu (7) mağdur kadın ise Jandarma tarafından kurtarıldı.
Yakalanan şüpheliler işlemleri tamamlanmak üzere Jandarma Komutanlığına götürüldü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır