DOKTORU DARP EDEN ŞAHIS TUTUKLANDI

DOKTORU DARP EDEN ŞAHIS TUTUKLANDI

Mersin  Akdeniz İlçesi Nusratiye Mahallesinde hizmet veren Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Metropol polikliniğinde sağlık çalışanlarına şiddet olayının ihbarı gelmesi üzerine Akdeniz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ivedi şekilde olaya müdahale edildi.   Şüpheli şahıs (S.S.)yapılan tedaviyi beğenmemesi üzerine abisi (G.S.)ile birlikte yeniden polikliniğe geldiği, burada  doktor (A.H.Z.)’ye hakaretlerde bulunduğu ve şüpheli (G.S.)nin  ise diş […]

Mersin  Akdeniz İlçesi Nusratiye Mahallesinde hizmet veren Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Metropol polikliniğinde sağlık çalışanlarına şiddet olayının ihbarı gelmesi üzerine Akdeniz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince ivedi şekilde olaya müdahale edildi.

  Şüpheli şahıs (S.S.)yapılan tedaviyi beğenmemesi üzerine abisi (G.S.)ile birlikte yeniden polikliniğe geldiği, burada  doktor (A.H.Z.)’ye hakaretlerde bulunduğu ve şüpheli (G.S.)nin  ise diş hekimini darp ettiğini ve poliklinik önünde bulunan aracına zarar verdiği tespit edilen şüpheli şahıslar polis ekiplerince yakalandı. Yapılan  işlemlerinin ardından  adli mercilerce tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız sürekli devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır