Vali Pehlivan, Mut’ta halkla buluştu

Vali Pehlivan, Mut’ta halkla buluştu

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere gittiği Mut ilçesinde esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi. Hükümet Caddesi’nde esnafla bir araya gelerek hasbihalde bulunan Vali Pehlivan, işyeri sahipleri ve çalışanlara hayırlı işler, bereketli kazançlar diledi. Esnaf ziyareti boyunca vatandaşlarla sohbet etti.    Vali Pehlivan’a ziyaretleri sırasında İlçe Kaymakamı Batuhan Bingöl, İlçe Belediye […]

Mersin Valisi Ali Hamza Pehlivan, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere gittiği Mut ilçesinde esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Hükümet Caddesi’nde esnafla bir araya gelerek hasbihalde bulunan Vali Pehlivan, işyeri sahipleri ve çalışanlara hayırlı işler, bereketli kazançlar diledi. Esnaf ziyareti boyunca vatandaşlarla sohbet etti.   

Vali Pehlivan’a ziyaretleri sırasında İlçe Kaymakamı Batuhan Bingöl, İlçe Belediye Başkanı Volkan Şeker ve ilçe protokol üyeleri de eşlik etti. 

Vali Pehlivan, Mut ilçesi ziyaretleri kapsamında Karacaoğlan Çınaraltı Parkı’nda vatandaşlarla bir araya geldi.

Vatandaşlarla Buluşma programı kapsamında, içerisinde asırlık 5 çınar ağacı, bir pınar ile Karacaoğlan heykelinin de bulunduğu Karacaoğlan Çınaraltı Parkı’nda vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinleyen Vali Pehlivan, tüm kamu kurum ve kuruluşlarının 7 gün 24 saat boyunca görevinin başında, vatandaşın hizmetinde olduğunu ifade etti.

Vatandaşlarla tek tek görüşen Vali Ali Hamza Pehlivan, kendisine iletilen konular, talep ve isteklerle ilgili çözümler üretmek için ellerinden gelen gayreti bütün kurumlarımızla birlikte göstereceklerini ifade etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır