Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Miniklerden renkli sergi

Miniklerden renkli sergi

Mersin’de Zeki Sabah İlköğretim Okulu’nda 3/L sınıfı öğrencileri trafikten sağlığa toplumsal duyarlılık gerektiren bir çok konuda aldıkları eğitim ile hazırladıkları maket ev ve robottan, hediyelik eşyalara kadar farklı alanlardaki ürünlerden oluşan sergi ile büyük beğeni topladı.

Mersin’in merkez Akdeniz ilçesinde bulunan Zeki Sabah İlköğretim Okulu’nda 3/L sınıfı öğrencileri renkli yıl sonu sergisi ile beğeni topladı.
Öğretmen Gözde Canbar Kavacık gözetiminde hazırlanan sergide minik öğrencilerin el emeği göz uru birbirinden farklı ürünler sergilendi. Minik öğrencilerin bir yıl boyunca trafikten sağlığa toplumsal duyarlılık gerektiren bir çok konuda aldıkları eğitim ile hazırladıkları maket ev ve robottan, hediyelik eşyalara kadar farklı alanlardaki ürünler büyük beğeni topladı. Çocukların el becerileri ve toplumsal farkındalıklarının geliştirilmesi adına bu tür aktivitelerin büyük önem taşıdığını belirten Öğretmen Gözde Canbar Kavacık, velilere de çocuklara verdikleri destek dolayı teşekkür ederek, sergiyi gezme çağrısı yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN