“JANDARMA, VATANDAŞIN BİRİKİMİNE GÖZ DİKEN HIRSIZI YAKALADI”

“JANDARMA, VATANDAŞIN BİRİKİMİNE GÖZ DİKEN HIRSIZI YAKALADI”

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ziynet eşyası ve nakit para çalan (1) şahsı yakaladı. Silifke ilçesi Yeşilovacık mahallesinde bir şaha ait evden 11 adet Cumhuriyet altını, 2 adet yarım altın, 39 adet çeyrek altın, 5 adet altın yüzük, 7 çift altın küpe, 1 adet altın künyeden oluşan ziynet eşyası ve 11.000 TL nakit paranın çalınması […]

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri ziynet eşyası ve nakit para çalan (1) şahsı yakaladı.


Silifke ilçesi Yeşilovacık mahallesinde bir şaha ait evden 11 adet Cumhuriyet altını, 2 adet yarım altın, 39 adet çeyrek altın, 5 adet altın yüzük, 7 çift altın küpe, 1 adet altın künyeden oluşan ziynet eşyası ve 11.000 TL nakit paranın çalınması üzerine Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) hırsızlık şüphelisi şahsı yakalamak, çalınan ziynet eşyası ve nakit parayı bulmak amacıyla geniş çaplı araştırma başlattı.
Yapılan araştırmalar sonucunda şüpheli bir şahsı tespit eden Jandarma ekipleri şahsı takibe aldı. Soruşturmayı derinleştiren Jandarma güvenlik kamera görüntülerinin analizi sonucunda kimlik ve adres bilgilerini tespit ettiği şüpheliyi düzenlediği operasyon ile yakalayarak gözaltına aldı.
Yakalanan şüpheli şahıs ifadesinde ziynet eşyası ve nakit parayı kendisinin çaldığını ve ormanlık bir araziye sakladığını itiraf etti. Jandarma tarafından şüphelinin gösterdiği ormanlık bölgede yapılan aramada çalınan ziynet eşyası ve nakit para bulunarak sahibine teslim edildi.
Jandarmadaki işlemlerinin ardından adli makamlara sevk edilen şüpheli tutuklandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır