CAMİ’DEN HIRSIZLIK YAPAN ŞAHIS YAKALANDI

CAMİ’DEN HIRSIZLIK YAPAN ŞAHIS YAKALANDI

Mersin Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği olarak, Saray Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde bulunan Çarşı Camii’nden 1 adet elektrikli süpürge, 1 adet yaka mikrofonu, ve 200 TL paranın çalınması olayı ile ilgili olarak yapılan çalışmalar neticesinde olayı gerçekleştiren (T.S.) isimli şahısın olduğu tespit edildi. Asayiş Büro Amirliğimizce gözaltına alınan (T.S.)’nin daha önceden de birçok […]

Mersin Silifke İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği olarak, Saray Mahallesi İnönü Caddesi üzerinde bulunan Çarşı Camii’nden 1 adet elektrikli süpürge, 1 adet yaka mikrofonu, ve 200 TL paranın çalınması olayı ile ilgili olarak yapılan çalışmalar neticesinde olayı gerçekleştiren (T.S.) isimli şahısın olduğu tespit edildi. Asayiş Büro Amirliğimizce gözaltına alınan (T.S.)’nin daha önceden de birçok suçtan kaydı olduğu tespit edilmiş olup çıkarıldığı Adli Mercilerce Tutuklanarak ceza evine teslim edilmiştir.

        Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır