CAVLI: “BU KUMAŞ LEKE TUTMAZ; BU KUMPASTIR”

CAVLI: “BU KUMAŞ LEKE TUTMAZ; BU KUMPASTIR”

Darbe Notları kitabının yazarı, Gazeteci-Yazar Ufuk Cavlı, hakkında çıkan iddialarla ilgili, “Başarımızı kabul edemeyen bazı gruplar, kara propaganda yapmaya başladı. Bunların arkasında kimler olduğunu biliyoruz. Bunlara en güzel cevabı yine Yüce Türk adaleti verecektir.”Dedi.    “33 Kadın Belgeseli Türkiye” projesinin mimarı olduğunu, Mersin, Hatay ve Gaziantep’te başarılı işler ile  kadın gücünü  ortaya çıkardığının altını çizen […]

Darbe Notları kitabının yazarı, Gazeteci-Yazar Ufuk Cavlı, hakkında çıkan iddialarla ilgili, “Başarımızı kabul edemeyen bazı gruplar, kara propaganda yapmaya başladı. Bunların arkasında kimler olduğunu biliyoruz. Bunlara en güzel cevabı yine Yüce Türk adaleti verecektir.”Dedi.   

“33 Kadın Belgeseli Türkiye” projesinin mimarı olduğunu, Mersin, Hatay ve Gaziantep’te başarılı işler ile  kadın gücünü  ortaya çıkardığının altını çizen Cavlı, televizyon ve radyo programları yapan, içerik üreten bir medya mensubu olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:

“Son zamanlarda, özellikle kadın gücünden korkan zihniyetler bazı kadınları ikna ederek hakaret iftira yoluyla itibar suikasti yapmaya çalışmaktadırlar. Şahsım ve ekibim zor olan bir yoldayız; elbette risk analizi yaptık; bunlar karşımıza çıkabilecek engeller. Çünkü güçlü kadın istemeyen zihniyetler var; biz bunlarla mücadele edeceğiz ve yanımızda olan binlerce kadınla birlikte başaracağız. Bir devrim gerçekleştiriyoruz, kadın gücünü  bundan sonra sadece kadınlar değil erkeklerde savunacak. İftira, hakaret, suç uydurma konularında bizlerde gerekli suç duyurusunda bulunduk. Yüce Türk Adaletine güveniyor, karanlık zihniyete en güzel cezayı vereceğine inanıyoruz.”

“Biz Bir Ölürüz Bin Doğarız.. Asla Kazanamayacaksınız.”

Yaşananları bir kumpas olarak niteleyen Cavlı, “Onlar istiyor ki kadınlar biat etsin, katalogdan seçilsin ve bizim belirlediklerimiz zirvede olsun, her şey kendilerine hak, başkalarına müstahak. Biz Güçlü Kadınları anlatıyoruz, bütün mesele burada. Sonra psikolojik sorunlu olduklarını tahmin ettiğimiz bir kaç kadını ikna ederek saldırıya geçiyorlar.. Biz dünde Fetöcülerin hedefindeydik, bugünde onların hem kriptolarının hem de satılık kalemlerinin hedefindeyiz.. Onların hedefinde olmak bizi korkutmaz. Darbe Notları kitabımızda yazdığımız gibi.. Biz bir ölürüz bin doğarız.. Asla kazanamayacaksınız.”Şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır