Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Anamur Belediye Başkanı Kılınç:”Ameliyat oldum, sağlık durumum iyi”

Anamur Belediye Başkanı Kılınç:”Ameliyat oldum, sağlık durumum iyi”

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, sağlık durumu ile bilgi vererek, Doktorlarımızla birlikte uzunca bir süredir tedavisini planladığımız ancak iş yoğunluğu nedeniyle bir türlü fırsat bulamadığımız boğazımda ve burnumda oluşan bir rahatsızlık nedeniyle geçtiğimiz pazartesi günü Ankara’da bulunan bir hastanede ameliyat oldum.Başarılı bir ameliyat ve 2 günlük gözetimin ardından doktorlarımızın tavsiyesi üzerine tedavime evde devam etmek üzere istirahate çekildim. Şu an için sağlığımla ilgili herhangi bir problem bulunmamaktadır.” dedi.

Kılınç şunları söyledi:

Ameliyatımızı başarı ile gerçekleştiren değerli doktorlarımıza, ameliyat sonrasında teleon, cep mesajı ve sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini ileten siyasi partilerimizin genel merkez yöneticilerine, milletvekillerine, il ve ilçe başkanlarımıza, meclis üyelerimize kurum ve kuruluşlarımızın değerli amirlerine, muhtarlarımıza, bürokratlarımıza, basın mensuplarımıza, değeri mesai arkadaşlarımıza ve hemşehrilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Ameliyat sonrasında tedavimin tamamlanabilmesi için bir süre daha telefonlarımın kapalı olacağını da belirtmek istiyor, anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

İnşallah kısa süre içerisinde tedavimizi tamamlayarak görevimizin başına döneceğimizi ve ilçemiz Anamur’a yaptığımız çalışmaları aralıksız olarak sürdüreceğimizi bilmenizi istiyor,

Bütün hemşehrilerimize saygılarımı sunuyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN