HAVALANDIRMA BOŞLUĞUNA SAKLANAN ŞAHIS YAKALANDI

HAVALANDIRMA BOŞLUĞUNA SAKLANAN ŞAHIS YAKALANDI

Mersin’in Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerimizce, hakkında Şantaj, Dolandırıcılık, Resmi Belgede Sahtecilik ve birçok suçtan 19 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan (M.K.) isimli şüpheli şahsın bulunduğu yerin tespit edilmesi üzerine, yakalanmasına yönelik yapılan operasyonda, şahsın ikametinde bulunan havalandırma boşluğunda saklandığı tespit edildi. Yakalanan şahıs gözaltına alındıktan sonra yapılan işlemlerin ardından adli mercilerce […]

Mersin’in Tarsus İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekiplerimizce, hakkında Şantaj, Dolandırıcılık, Resmi Belgede Sahtecilik ve birçok suçtan 19 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan (M.K.) isimli şüpheli şahsın bulunduğu yerin tespit edilmesi üzerine, yakalanmasına yönelik yapılan operasyonda, şahsın ikametinde bulunan havalandırma boşluğunda saklandığı tespit edildi. Yakalanan şahıs gözaltına alındıktan sonra yapılan işlemlerin ardından adli mercilerce TUTUKLANDI.

            Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.            

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır