TERÖR ÖRGÜTÜNE OPERASYON;

TERÖR ÖRGÜTÜNE OPERASYON;

Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri PKK terör örgütünün Suriye uzantısı PKK/YPG silahlı terör örgütüne üye olduğu tespit edilen (5) şahsa yönelik operasyon düzenledi. Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Mersin ve Gaziantep illerinde Jandarma ekiplerince belirlenen adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyonda; silahlı terör örgütü üyesi olduğu ve bir dönem örgüt içerisinde silahlı faaliyet yürüttüğü tespit edilen (5) […]


Mersin İl Jandarma Komutanlığı ekipleri PKK terör örgütünün Suriye uzantısı PKK/YPG silahlı terör örgütüne üye olduğu tespit edilen (5) şahsa yönelik operasyon düzenledi.


Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Mersin ve Gaziantep illerinde Jandarma ekiplerince belirlenen adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyonda; silahlı terör örgütü üyesi olduğu ve bir dönem örgüt içerisinde silahlı faaliyet yürüttüğü tespit edilen (5) şüpheli Jandarma tarafından yakalanarak gözaltına alındı.
Operasyon düzenlenen şüphelilerin evlerinde yapılan aramada ele geçirilen çok sayıda dijital malzeme ve dokümana Jandarma tarafından el konuldu.
Yakalanan (5) şüpheli şahıs işlemleri tamamlanmak üzere Mersin İl Jandarma Komutanlığına götürüldü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır