Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

TARSUS’TA ARAÇ KUNDAKLAYAN ŞÜPHELİLER YAKALANDI

TARSUS’TA ARAÇ KUNDAKLAYAN ŞÜPHELİLER YAKALANDI

Gazi Paşa Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesi üzerinde park halinde bulunan araçta yangın ihbarı üzerine yapılan çalışmada bir şahsın araca benzin dökerek yakıp kaçtığı bilgisine ulaşıldı.

Olaya müdahale eden ekiplerimizin yaptığı araştırma neticesinde araca benzin dökerek yakan şüphelinin, F.K isimli şahıs olduğu olaydan sonra ticari taksi ile olay yerinden kaçtığı anlaşıldı.

Şüpheli şahsın kaçtığı ticari taksi tespit edildi ve olay yerine F.K ve R.D isimli şahısların beraber geldikleri tespit edilerek her iki şüphelide kısa süre içerisinde yakalandı. Şüpheli şahısların Tarsus Halinde işçi olarak çalıştıkları, halde gün içerisinde iş yerinde çıkan tartışmadan dolayı olayı gerçekleştirdikleri anlaşıldı. Şüpheli şahısların daha önceden kapkaç, hırsızlık, kasten yaralama ve suçlarından adli kayıtlarının mevcut olduğu belirlendi. Şahıslar yapılan işlemlerin ardından Cumhuriyet Başsavcılığı talimatı ile Serbest Bırakıldı.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.               

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN