Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

DOLANDIRICILAR BANKADA SUÇÜSTÜ YAKALANDI

DOLANDIRICILAR BANKADA SUÇÜSTÜ YAKALANDI

Isparta ili Gelendost Mersin Mezitli İlçe Emniyet Amirliğine giderek müracaatta bulunan emekli bir vatandaş; kendilerini Emniyet Amiri- PTT Müdürü ve Avukat olarak tanıtan şahısların telefon ile kendisini aradıkların “borcundan dolayı icraya verildin istediğimiz miktarda parayı hesabımıza yatırdığın takdirde icrayı kaldıracağız” şeklinde söylemeleri üzerine, müracaatçı parça parça toplamda 48.550 TL parayı Mersin Mezitli’de bir bankada R.B. ve Ş.D isimli şahısların hesaplarına yatırmak sureti ile dolandırılmıştır.

             Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizin konu ile ilgili yapmış olduğu çalışmada şüpheli şahıslar Mezitli’de bir bankada hesaplarına yatan parayı çekmeye çalışırken kıskıvrak yakalandı ve adli mercilere sevk edildi.

             Ayrıca ismi geçen diğer şüpheli şahıs Ş.D’nin ise Dolandırıcılık olayı ile ilgili pek çok dosyadan firar olduğu tespit edildi.

          Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN