Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Gölgeli’den minik sporculara hediye

Gölgeli’den minik sporculara hediye

Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Silifke Bahçeköy Spor alt yapı futbol akademisi antrenmanına katılarak burada bulunan minik sporculara ayakkabı hediye etti.


Çocukları kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmanın yolunun sporla mümkün olduğuna işaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli, Silifke ziyaretinde gençlik stadında çalışmalarını sürdüren Bahçeköy spor altyapı futbol akademisinin antrenmanını izledi.

Ömer Alparslan Eldere nezaretinde çalışmalarını sürdüren Silifke Bahçeköy spor kulübü alt yapısında mücadelede eden minik sporcularla da görüşen Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Gölgeli konuşmasında, “Bizim sizlerden isteğimiz boş zamanlarınızı iyi değerlendirin ve sporu sağlığınız için yapın. Sporun ahlaki yönünü iyi kavramanız ve bu doğrultuda ilerlemeniz gerekmektedir. Çünkü spor yapmak siz çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimine ciddi bir fayda sağlamaktadır. Ailelerimize de çocuklarını spor yapmaya yönlendirdikleri için teşekkür ediyorum. Tüm çocuklarımıza spor ve eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” diyerek minik sporcuların ayakkabılarını kendi elleriyle giydirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN