Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Altunok,“Konutları erken teslim ediyoruz”

Altunok,“Konutları erken teslim ediyoruz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Yeni mahallede yapımını tamamladıkları 32 dairelik konutları hak sahiplerine dağıtacaklarını açıkladı.


Hazırladıkları projelerle ilçede yaşayan dar gelirli aileleri ucuz konutla buluşturduklarını hatırlatan Altunok, “Yeni mahalle TOKİ bölgesinde 16 ay önce yapımına başladığımız konutların yapımını tamamladık. 32 daireden oluşan ve dar gelirli ailelerin faydalanabileceği konutları verdiğimiz süreden önce tamamladık. 3 yıl sürmesi planlanan bu projemizi hızlandırarak 16 ay gibi bir zamanda tamamlayarak hak sahiplerinin kullanımına sunacağız. Dar gelirli ailelerimiz hem evlerinde oturacaklar hem de kira öder gibi taksitlerle evlerini satın almış olacaklar. 31 Aralık 2021 Cuma günü saat 15.30’da Yeni Mahalle konutlar bölgesinde düzenleyeceğimiz bir törenle hak sahiplerine evlerinin tapularını ve anahtarlarını teslim edeceğiz.” dedi

Törenimize tüm Silifkelileri bekliyoruz” diyen Başkan Altunok, toplu konut projesinin ikinci etabı ile ilgili çalışmaların da sürdüğünü kaydetti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN