KAMU MALINA ZARAR VEREN ŞAHISLAR YAKALANDI

KAMU MALINA ZARAR VEREN ŞAHISLAR YAKALANDI

Mersin’in Yenişehir İlçesi İnönü Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Özgecan Aslan Meydanı yanında bulunan,  Mersin Büyükşehir Belediyesine ait,  Bizim Kafe isimli işyeri bahçesinde bulunan masa, sandalye ve çiçek saksısına zarar verildiği bildirilmiş ve olayla ilgili Polis Merkez Amirliğimizce MALA ZARAR VERME olayından tahkikat başlatılmıştır.                   Konu ile ilgili faili meçhul şahısların tespitine yönelik yaptığımız çalışmalarda elde […]

Mersin’in Yenişehir İlçesi İnönü Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Özgecan Aslan Meydanı yanında bulunan,  Mersin Büyükşehir Belediyesine ait,  Bizim Kafe isimli işyeri bahçesinde bulunan masa, sandalye ve çiçek saksısına zarar verildiği bildirilmiş ve olayla ilgili Polis Merkez Amirliğimizce MALA ZARAR VERME olayından tahkikat başlatılmıştır.           

       Konu ile ilgili faili meçhul şahısların tespitine yönelik yaptığımız çalışmalarda elde edilen kamera kayıtlarının yapılan çözümlenmesinde, olayı gerçekleştiren şahısların İşyerinden ve Kurumdan Hırsızlık ve Kasten Yaralama Suçlarından şüpheli olarak kaydı bulunan B. C. E. ve Kasten Yaralama ve Dolandırıcılık suçlarından şüpheli olarak kaydı bulunan C. B. G. isimli şahıslar olduğu tespit edildi ve şahıslar ekiplerimizce 01.12.2021 günü yakalanarak Nöbetçi C. Savcısının talimatları doğrultusunda gerekli adli işlemler yapılmaktadır.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır