2100 Adet Ecstasy Hap Ele Geçirildi

2100 Adet Ecstasy Hap Ele Geçirildi

Mersin Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, İlimiz genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda 23/11/2021 günü İlimiz Toroslar ilçesinde ilimizde faaliyet gösteren Şehirlerarası seyahat firmasına ait bir otobüste yapılan aramada 2100 adet uyuşturucu Ectasy hap ele geçirildi. Olayın şüphelilerinden B.K. gözaltına alındı. Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur […]

Mersin Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, İlimiz genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda 23/11/2021 günü İlimiz Toroslar ilçesinde ilimizde faaliyet gösteren Şehirlerarası seyahat firmasına ait bir otobüste yapılan aramada 2100 adet uyuşturucu Ectasy hap ele geçirildi. Olayın şüphelilerinden B.K. gözaltına alındı.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız sürekli devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır