Zorla Alıkonulan Şahıs Kurtarıldı

Zorla Alıkonulan Şahıs Kurtarıldı

A.Ö isimli şahsın 4 gündür bir işyerinde zorla tutulduğu bilgisi üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliğine bağlı ekipler bahse konu yere intikal etti. Mağdur A.Ö isimli şahsın işyerinde olduğu görülmesi üzerine mağdur şahıs ekiplerimizce kurtarıldı. Mağdur ile yapılan görüşmede H.K ve D.K isimli şahıslara borcu olduğunu, 24/10/2021 günü konuşmak amacıyla bahse konu işyerine gittiğini, […]

A.Ö isimli şahsın 4 gündür bir işyerinde zorla tutulduğu bilgisi üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliğine bağlı ekipler bahse konu yere intikal etti. Mağdur A.Ö isimli şahsın işyerinde olduğu görülmesi üzerine mağdur şahıs ekiplerimizce kurtarıldı.

Mağdur ile yapılan görüşmede H.K ve D.K isimli şahıslara borcu olduğunu, 24/10/2021 günü konuşmak amacıyla bahse konu işyerine gittiğini, burada H.K. isimli şahsın talimatı ile Ö.K isimli şahıs tarafından elleri ve kollarının bağlandığını, 4 gün boyunca 8 şahsın kendisini zorla işyerinde tuttuğunu, darp ettiklerini, cep telefonunu zorla aldıklarını, silahla tehdit ettiklerini beyan ederek şahıslardan şikayetçi oldu.

Konuyla alakalı yapılan tahkikatta; Müştekinin beyan ettiği şüpheliler yakalandı ve alınan talimata istinaden tüm şüpheli şahıslar gözaltına alındı.

         İşyerinde ve şüphelilere ait araçlarda yapılan aramalarda 2 adet pompalı tüfek, 7 adet kartuş, 1 adet 7.65 ruhsatsız silah, 8 adet fişek, 6 gram esrar maddesi ve bir miktar para ele geçirildi.

         Olaya karışan şüpheliler 29/10/2021 günü mevcutlu olarak çıkarıldığı adliyede 2 kişi ev hapsi ve 6 kişi adlı kontrol cezası almıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır