Anamur’da Şafak Operasyonu

Anamur’da Şafak Operasyonu

Mersin’in Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Anamur ve Bozyazı ilçelerinde Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti yapan ve madde kullanan şahıslara yönelik yapılan son 2 iki aylık süreçte farklı zamanlarda toplam 14 ara yakalama gerçekleştirdi. Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin de katılımıyla düzenlenen şafak operasyonunda, şahısların ev ve eklentilerinde son 2 aylık süreçten bu zamana kadar […]

Mersin’in Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Anamur ve Bozyazı ilçelerinde Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti yapan ve madde kullanan şahıslara yönelik yapılan son 2 iki aylık süreçte farklı zamanlarda toplam 14 ara yakalama gerçekleştirdi.

Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü personelinin de katılımıyla düzenlenen şafak operasyonunda, şahısların ev ve eklentilerinde son 2 aylık süreçten bu zamana kadar yapılan aramalarda;

  • 710 gram Bonzai Maddesi,
  • 4 kg Esrar Maddesi,
  • 33 gram Metamfetamin Maddesi,
  • 9 adet Extacsy Hap,
  • 27 adet Lyrica Hap,
  • 3 adet hassas terazi ve uyuşturucu madde içme düzenekleri,
  • Uyuşturucu Madde Ticaretinde Elde edildiği değerlendirilen 8750,00 TL (sekiz bin yediyüzelli TL)  para ele geçirildi.

Düzenlenen operasyon kapsamında yakalanan 10 şahıs Uyuşturucu Madde Ticareti suçundan adli makamlara çıkarılırken, F. K.-O. K.- K. B. K. –   A. K. – H. D. – T. A. – S. O. isimli 7 şahıs ve Suça Sürüklenen Çocuk S. G. çıkarıldıkları mahkemece TUTUKLANDI, N. E. isimli şahıs adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı, İ. R. isimli şahıs Savcılıktaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Mersin Polis Teşkilatı halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız sürekli devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır