Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Fuhuş Operasyonunda 152 Şahıs Yakalandı

Fuhuş Operasyonunda 152 Şahıs Yakalandı

Mersin Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğünce 12.10.2021 günü saat. 06.00’da, fuhuş yapan/yaptıran/aracılık eden/yer temin eden şahısların tespitine ve yakalanmalarına yönelik olarak, çok sayıda ekip ve personelimizin katılımıyla gerçekleşen 13 ayrı adreste eş zamanlı operasyon düzenlendi. 13 şüpheli şahıs ve 1 Suça Sürüklenen Çocuk yakalanırken, ikametlerinde yapılan aramalarda;

  • 11 Cep Telefonu,
  • 6 Flash Bellek,
  • 1 Adet Ruhsatsız Tabanca,
  • 1 Adet Şarjör,
  • 13 adet 9 mm Çapında Fişeğe el konuldu.          

         Aralarında farklı uyruklu kadınların da olduğu 31 mağdurun (İstanbul- Aydın – Adana – Şırnak – Kütahya – Karaman – Mardin – Niğde – Batman – Konya – Siirt – Samsun – Malatya – Kayseri illerini kapsayacak şekilde) ve 108 bilgi sahibinin (Fuhuşa giden) ifadesi alınarak toplam 152 şahsa işlem yapıldı. Yabancı Uyruklu 13 mağdur kadın İl Göç İdaresine sınır dışı edilmek üzere teslim edilirken, 13 şahıs ve 1 SSÇ ise 15.10.2021 günü mevcutlu olarak Mersin C.Başsavcılığına sevk edildi.

Mersin Polis Teşkilatı olarak halkımızın huzur ve güveni, asayişin temini için kararlı bir şekilde çalışmalarımız aralıksız devam edecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN