Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

45 Kilo 500 Gram Eroin Ele Geçirildi

45 Kilo 500 Gram Eroin Ele Geçirildi

Mersin Emniye Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün teknik takip çalışmaları neticesinde 23.09.2021 tarihinde içerisinde uyuşturucu madde bulunduğu tespit edilen ve sürücülüğünü şüpheli N.G.’nin yaptığı araç durduruldu. Araçta yapılan aramada zula olarak tabir edilen bölmede 47 ayrı paket halinde toplam 45 kilo 500 gram Eroin ele geçirildi.

        Uyuşturucu Madde organizasyonu içerisinde yer aldığı tespit edilen 3 şüpheli daha aynı gün ikamet adreslerine yapılan operasyonla yakalandı.

        Şüphelilerden 1’i ifadesi alındıktan sonra Cumhuriyet Savcısının talimatı ile serbest bırakılırken, 2 şüpheli hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak veya Sağlamak suçundan 23.09.2021 günü sevk edildikleri mahkemece tutuklanmıştır.    

Öte yandan yine Mersin merkezinde uyuşturucu nitelikli sentetik hap satışı yaptığı tespit edilen ve ilimizde ikamet eden M. D. ve A.C. isimli şahıslar 23.09.2021 günü gerçekleştirilen operasyon neticesinde yakalandı.

        Şüpheliler hakkında Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak veya Sağlamak suçundan düzenlenen tahkikat evrakı ile birlikte 23.09.2021 günü sevk edildikleri mahkemece tutuklanmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN