Torbacılara Şok Operasyon

Torbacılara Şok Operasyon

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, sabaha karşı il genelinde torbacılık yöntemi ile uyuşturucu satanlara yönelik çok sayıda adrese baskın yaptı. Operasyona, Özel Harekat Polisi, Narkotik Şube ekipleri, Narkotik köpeği ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri destek verdi. Yapılan operasyonda adresler narkotik ekipleri ve narkotik köpekleri ile didik didik arandı.             Yürütülen […]

Mersin İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, sabaha karşı il genelinde torbacılık yöntemi ile uyuşturucu satanlara yönelik çok sayıda adrese baskın yaptı.

Operasyona, Özel Harekat Polisi, Narkotik Şube ekipleri, Narkotik köpeği ve İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri destek verdi. Yapılan operasyonda adresler narkotik ekipleri ve narkotik köpekleri ile didik didik arandı.

            Yürütülen 3 ayrı projeli çalışmada 7 ayrı yakalama olayı gerçekleştirildi. İl merkezinde 3, Tarsus 3, Alanya 1 kişi olmak üzere toplamda 7 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Yapılan ev ve iş yeri aramalarında;

-260 adet ecstasy

-106 gram sentetik kannobinoid(bonzai)

-50 gram esrar

-80 Sentetik Ecza

-1 adet ruhsatsız tabanca, şarjörü ve 4 adet MKE yapımı fişek ele geçirildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır