Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Başkan Kılınç:”Mübarek Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Başkan Kılınç:”Mübarek Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz”

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Ramazan Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Bayramların bütün insanlığa sevgi, barış ve hoşgörü gibi manevi değerleri yeniden hatırlattığını belirten Başkan Kılınç:” Kırgınlıkların ve küskünlüklerin yerini barışa, huzura ve kardeşliğe bırakacağı Mübarek Ramazan Bayramına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
Eskiden olduğu gibi yeniden birbirimize sarılabileceğimiz, ailemiz ve sevdiklerimizle bir araya gelebileceğimiz bayramların özlemini çektiğimiz bu günlerde, kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını düşünmek zorundayız. Bu nedenle bütün hemşehrilerimizden devletimizin getirdiği kısıtlamalara uygun davranmalarını, kendileri ile birlikte sevdiklerininde sağlığını riske atacak davranışlardan kaçınmalarını diliyor,
yeniden bir araya gelebileceğimiz, birbirimize muhabbetle sarılabileceğimiz günlerin çok yakında olduğuna bütün kalbimle inanıyorum.

Mübarek Ramazan Bayramımızın ilçemiz Anamur’a, Mersinimize, ülkemize ve bütün insanlığa huzur, barış ve sağlık getirmesini temenni ediyor, bütün hemşehrilerimizin bayramını kutluyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN