Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Mersin’de uluslararası düzeyde sağlık hizmeti!

Mersin’de uluslararası düzeyde sağlık hizmeti!

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, sunduğu hizmetle ‘A Grubu’ kurumsal kimliğiyle çalışmalarına devam ediyor. Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, hastane kaliteleri kategorisinde A Grubu’nda yer alarak uluslararası düzeyde bölgede örnek gösterilen ender sağlık kuruluşlarından birisi oldu.  Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi 5’i profesör, 3’ü doçent olmak üzere 50 hekimle Mersinlilere hizmet veriyor


ORTADOĞU, 13 YILDIR GÜVEN VERİYOR
Covid-19 döneminde sağlık kuruluşlarına önemin artmasıyla birlikte bu sınavı başarıyla veren, hala da vermeye devam eden Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi, bölgede vatandaşların en çok sağlık hizmeti aldığı sağlık kuruluşu oldu. Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mehmet İnci yaptığı açıklamada, bölge insanın en çok Ortadoğu’yu tercih etmesinin sebebinin 13 yıldır verdikleri güven olduğunu belirtti.


 “250 YATAK KAPASİTESİ İLE HİZMET VERİYORUZ”
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi olarak 13 yılı geride bıraktıklarını belirten Başhekim Doç. Dr. Mehmet İnci, “Bölgede öne çıkan sağlık kuruluşu olduk. Pandemi sürecini de başarıyla atlattık. Hala da bu süreci çok iyi bir şekilde yönetiyoruz. Bizler MERSİN halkına güven veriyoruz. Onların sağlıklarına kavuşmaları bizlere de motivasyon kaynağı oluyor. 250 yatak kapasitesi ile hizmet veriyoruz” dedi.

“2.DALGADA YOĞUN ÇALIŞTIK”
Covid-19 pik yaptığı dönemde kapasiteyi artırdıklarını açıklayan Doç. Dr. İnci, Covid İçin, 15 yataklı servisimiz, 8 yataklı yoğun bakımımız ile full hizmet verdik. Özellikle Kasım-Aralık döneminde 2.dalgada çok yoğun çalıştık. Hastalarımıza şifa dağıtarak sağlıklarına kavuşturduk” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN