Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Muhtarlar anlattı, daire başkanları not aldı

Muhtarlar anlattı, daire başkanları not aldı

Mersin Büyükşehir Belediyesi bürokratları, Kazanıl Mahallesinde muhtarlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri dinledi.
Mersin Büyükşehir Belediyesinin bürokratları, sorunları yerinde tespit etmek için mahalle ziyaretleri gerçekleştiriyor. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel ve beraberindeki daire başkanları, merkez Akdeniz ilçesi Kazanlı Mahallesinde bulunan üç muhtarlıkla birlikte toplantı yaptı.https://c5015d16ddae61bdc561faf75c436cab.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-37/html/container.html

Muhtarlar anlattı, daire başkanları not aldı
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in yönlendirmeleri doğrultusunda mahalle ziyaretlerine Kazanlı’dan başladıklarını belirten Genel Sekreter Yardımcısı Gökbel, muhtarların her türlü talep, sorun ve sorusuna daire başkanlarının yanıt vereceğini söyledi. Gökbel, toplantının amacıyla ilgili olarak, “Başkanımız hepimizin sahada vatandaşla iç içe olmasını istiyor. Biz de yatırımcı daire başkanlarıyla birlikte sorunları yerinde görmek, yapılan çalışmaları takip etmek, halkın arasında olmak için muhtarlarımızla birlikte bu tür toplantıları yapıyoruz. Her daire başkanlığımız kendi alanına düşen sorunları takip ederek gereğini yerine getirmek için kendi programını yapıyor. Tüm bu çalışmalarımızı da başkanımıza rapor halinde sunuyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN