Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Dertlere rezonans terapiyle son

Dertlere rezonans terapiyle son

Psikolok Jale Köksal, Kovid-19’dan dolayı artan kaygı, endişe ve birçok ruhsal durumlara rezonans terapiyle son verdiklerini açıkladı.

Rezonans Terapisi’nin tanımını yaparak sözlerine başlayan Psikolok Jale Köksal, “İki frekansın birbiri ile eşleşmesi-uyumlanması olarak açıklanabilir. Rezonans terapilerinde yapılan işlem vücuda dışarıdan verilen titreşimlerle vücudun etkileşime sokulması ve vücudun enerjitik doğasında değişiklik yaratılmasıdır. Bu titreşimler pulsasyonlu elekromanyetik akımlar olabilir. Ya da maddelere özgü homeopatik bilgi rezonans amaçlı kullanılabilir” dedi.

Terapiyi, Hayır diyememe, Kaygı, Endişe, Başkalarını fazlasıyla düşünme, Uykusuzluk, Stres , strese bağlı ağrılar, geçmişetakılı kalma, korkular, yeme bozukluğu, Sigara bırakma, Kilo verme ,Aç Kalmadan spor yapmadan zayıflamaya destek olarak da yaptıklarını ifade eden Köksal, “Rezonans terapilerinde yapılan işlem vücuda dışarıdan verilen titreşimlerle vücudun etkileşime sokulması ve vücudun enerjitik doğasında değişiklik yaratılmasıdır. Bu titreşimler pulsasyonlu elekromanyetik akımlar olabilir. Yada maddelere özgü homeopatik bilgi rezonans amaçlı kullanılabilir.Canlılara ait sistemlerin çalışmasında hücreler yada vücut içi yapılar arası elekromanyetik iletişim büyük önem taşır” dedi.

Köksal, “Sistem rezonansa girdiği anda değişir. Sistemi enerjitik olarak titreşimlerle değiştirmek bir uyarı vermektir. Vücut enerjitik olarak enerji katmanlarında o uyarıyı aldığında ordaki değişim etkisini fiziksel boyutta bütün vücudun her tarafında pozitif yönde göstermeye başlar.Rezonans terapileri ile İnsanın canına dokunarak önce psikolojik sonra fiziksel iyilik halini destekleyerek kişinin genel iyileşmesine destek olmaktayız. Çünkü önce psikoloji bozulur sonra fizik beden hastalanır” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN