Büyükşehir’den üreticiye hayvan desteği

Büyükşehir’den üreticiye hayvan desteği

Mersin Büyükşehir Belediyesince yürütülen ‘Haydi gel köyümüze destek verelim’ projesi kapsamında, 60 üreticiye bin 500 küçükbaş hayvan desteği sağlandığı bildirildi. Büyükşehir Belediyesinin bu yıl başlattığı ve birçok paydaş kurumla birlikte yürüttüğü ‘Haydi gel köyümüze destek verelim’ projesi kapsamında küçükbaş hayvan dağıtımlarının son durağı Erdemli oldu. Erdemli’de Esenpınar, Fakılı, Küstüllü, Sorgun, Üzümlü, Sarıkaya ve Alibeyli mahallelerinden […]

Mersin Büyükşehir Belediyesince yürütülen ‘Haydi gel köyümüze destek verelim’ projesi kapsamında, 60 üreticiye bin 500 küçükbaş hayvan desteği sağlandığı bildirildi.

Büyükşehir Belediyesinin bu yıl başlattığı ve birçok paydaş kurumla birlikte yürüttüğü ‘Haydi gel köyümüze destek verelim’ projesi kapsamında küçükbaş hayvan dağıtımlarının son durağı Erdemli oldu.

Erdemli’de Esenpınar, Fakılı, Küstüllü, Sorgun, Üzümlü, Sarıkaya ve Alibeyli mahallelerinden 4’ü kadın toplam 7 üreticiye ivesi koyun desteği sağlandı. Proje kapsamında bu yıl 60 üreticiye toplam bin 500 küçükbaş hayvan ulaştırıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır