Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

BAŞKAN VAHAP SEÇER, YENİŞEHİR’İN KIRSAL MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ

BAŞKAN VAHAP SEÇER, YENİŞEHİR’İN KIRSAL MAHALLELERİNİ ZİYARET ETTİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Yenişehir İlçesi’ne bağlı Çavak, Emirler, Değirmençay ve Karahacılı mahallelerini ziyaret edip, vatandaşların taleplerini ve sorunlarını dinledi. Başkan Seçer, Bozon-Karahacılı mahalleleri arasındaki 3 kilometrelik yolda yapılan çift kat sathi kaplama çalışmalarını da inceledi.

Hiçbir ayrım yapmadan herkese eşit hizmet götürdüklerini ve Belediye Başkanlığı görevini severek yaptığını vurgulayan Başkan Seçer, “Hizmetini, görevini yapmayan bir belediye başkanı köyleri bu kadar rahat dolaşmaz” dedi.

Çavak Mahallesi’nde gündeme gelen kanalizasyon sorunuyla ilgili talep üzerine açıklamalarda bulunan Başkan Seçer, “Biz bu bölgede geniş bir proje yapıyoruz. Şu anda çalışma devam ediyor. Etraftaki bütün bu mahalleleri kapsıyor. Acaba şehir kanalizasyon hattına mı bağlayalım, yoksa farklı bir ünite mi kuralım diye proje çalışıyorlar. O neticelendiği zaman bütün bu bölgenin kanalizasyon işi yapılacak” diye konuştu. Başkan Seçer, MESKİ’nin şu anda 27 noktada çalışma yürüttüğünü vurgulayarak, “Sizden toplanan her kuruş sizin evinize, yolunuza, köyünüze yatırım olarak gelecek” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN