Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

 • DOLAR
  $1.649,4200
 • EURO
  $0,4621
 • ALTIN
  $48.683,8000
 • BIST
  1,1918
Çetinkaya Mersin Mağazasından Türkiye Emekliler Derneği Üyelerine Destek

Çetinkaya Mersin Mağazasından Türkiye Emekliler Derneği Üyelerine Destek

Çetinkaya Mersin mağazası müdürü Zeynep İkiz ile TÜED Mersin Şube Başkanı Cemal Akbudak, TÜED üyelerinin bütçelerine katkı sağlamayı hedefleyen indirim anlaşması yaparak imza altına aldılar.

Yapılan anlaşmaya göre Türkiye genelinde ki tüm Çetinkaya mağazalarına TÜED üyelerinin ve birinci derece yakınları ile birlikte giderek bay, bayan ve çocuk spor giyim de dahil olmak üzere tüm giyim reyonlarında %10 indirim , Kafe ve Restoranlarda %10 indirim, market, kozmetik, beyaz eşya, zücaciye, kırtasiye, oyuncak, hırdavat ve mobilya reyon alışverişlerin de ise %5 indirimlerden yararlanabilecekler.

Ayrıca 65 yaş ve üzeri TÜED üyelerine 300 tl ve üzeri alışverişler 15 km. mesafeyi kapsayan siparişler adrese ücretsiz olarak teslim edilecek.

TÜED Mersin Şube Başkanı Cemal Akbudak yaptığı açıklamada, “Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı olan gıdadan giyime kadar duyulan tüm ihtiyaçların indirimli karşılanması ile üyelerimizin bütçelerine bir katkı sağlamış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Üyelerimize hayırlı olsun. ÇETİNKAYA Ailesine de üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN