Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

 • DOLAR
  $1.289,2500
 • EURO
  $0,2576
 • ALTIN
  $31.223,0000
 • BIST
  1,2087

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Mut Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkan ve üyelerini ağırladı.

Üreticilerin el emeği ve alın terinin ekonomik değere dönüşmesinde önemli bir kuruluş olan kooperatiflere önemli destekler verdiklerini belirten Başkan Seçer, “Biz kooperatifçiliği önemsiyoruz. Biz her zaman güç ve el birliğinin birçok engeli aşmaya katkı sunacağını, kooperatifin desteğiyle sağlanan üretimlerin doğru yerlere, doğru mecralara, doğru zamanlarda, doğru şekilde ulaştırılarak pazar avantajı sağlamaya önemli katkılar sunacağını biliyoruz” dedi.

Çelik: “Eksiklerimizi sizlerin fikir ve destekleriyle aşacağız”

Mut Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Osman Çelik, desteklerinden dolayı Başkan Seçer’e teşekkür ederken, “Biz Mutumuz’u büyütmek istiyoruz. Biz üretmek istiyoruz ama pazar yönünden bazı eksiklerimiz var. İnşallah bunları sizlerin fikirleriyle ve desteğiyle aşacağız. Sizlere ihtiyacımız var” dedi.

Arslan: “Sizin varlığınız, desteğiniz Mut halkının tamamında büyük beklenti yarattı”

Mut Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Salahattin Arslan ise kooperatifin Mutlular’ın büyük beklentisinin olduğu önemli bir yapı olduğuna değinerek, “Kooperatifimiz şu anda 550 üyeye ulaştı. Mut’un tamamını temsil ediyor. Bütün sivil toplum örgütlerinin desteklediği, Mut halkının tamamının beklentisinin olduğu bir yapı. Bu yapı oluşurken de sizin varlığınız, desteğiniz, Mut halkının tamamında büyük beklenti yarattı” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN