575 litre sahte etil alkol ele geçirildi

575 litre sahte etil alkol ele geçirildi

Mersin Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda; 575 litre sahte olduğu değerlendirilen etil alkol ile bir diğer operasyonda da gümrük kaçağı cep telefonları ele geçirildi. Edinilen bilgilere göre, Yenişehir ilçesinde faaliyet gösteren bir depoda yapılan aramada E. O ve H.A.isimli şahıslara ait; -575 litre sahte olduğu değerlendirilen,içki yapımında kullanılan etil alkol,225 adet içki yapımında kullanılan içki kiti, […]

Mersin Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda; 575 litre sahte olduğu değerlendirilen etil alkol ile bir diğer operasyonda da gümrük kaçağı cep telefonları ele geçirildi.

Edinilen bilgilere göre, Yenişehir ilçesinde faaliyet gösteren bir depoda yapılan aramada E. O ve H.A.isimli şahıslara ait; -575 litre sahte olduğu değerlendirilen,içki yapımında kullanılan etil alkol,225 adet içki yapımında kullanılan içki kiti, 10.000 adet Dr. Derman ibareli etil alkol ön yüz etiketi… Yenişehir Ilçesinde bulunan bir kargo şubesinde 20 adet kolide yapılan aramada F. A. isimli şahsa ait, 400 litre sahte olduğu değerlendirilen, içki yapımında kullanılan etil alkol olmak üzere Toplam 975 litre sahte olduğu değerlendirilen etil alkol, 225 adet içki kiti,10000 adet etiket ele geçirildi.
Şüpheli şahıslar gözaltına alınırken adliyeye sevk edildiler.

Öte yandan yine Mersin Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda;
Akdeniz ilçesinde faaliyet gösteren bir iş yerinde ve ikamette yapılan aramada; 15 adet gümrük kaçağı cep telefonu, Yenişehir ilçesinde bulunan iş yerinde yapılan aramada Suriye uyruklu H. A. isimli şahsa ait 884 adet gümrük kaçağı cep telefonu aksesuarı ( kulaklık, şarj aleti vs.) ele geçirildi. Şüphelilerin alınan ifadelerinden sonra serbest bırakıldılar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır