Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

 • DOLAR
  $1.621,5400
 • EURO
  $0,4521
 • ALTIN
  $51.249,9900
 • BIST
  1,2071
MEMLEKETİN KAVUŞTURAN GÜCÜ MERSİN NUR TURİZM, ULAŞIM AĞINI BÜYÜTTÜ

MEMLEKETİN KAVUŞTURAN GÜCÜ MERSİN NUR TURİZM, ULAŞIM AĞINI BÜYÜTTÜ

Tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs tehdidine karşın seferlerine ara vermeden devam eden Mersin Nur Turizm, bu süreçte sürekli dezenfekte edilen araçları, tüm tedbirleri dikkatlice uygulayan personelleri ile takdir topladı.

İLÇELERDEN ÖZEL SEFERLER;  YENİ ŞEHİRLER MERSİN NUR TURİZM DE

Türkiye’nin birçok iline yeni seferler koyan Mersin Nur Turizm, pandemi döneminde ilçelerde yaşayan Mersin halkını da unutmayarak, Anamur kalkışlı Gülnar, Aydıncık, Mut, Karaman, Konya, Ankara seferleri başlattı.

Öte yandan Mersin kalkışlı Ankara, İzmir, İstanbul seferleri aksatılmadan devam ederken vatandaşlardan gelen yoğun taleplerde dikkate alınarak, Antalya, Eskişehir, Bursa, Osmaniye, Gaziantep, Afyon, Uşak, Çorlu, Balıkesir ve Sakarya illerine de Mersin Nur Turizm kalite ve güvenini ulaştırdı.

“HALKIMIZIN İHTİYAÇLARINA GÖRE ULAŞIM AĞIMIZI BELİRLEDİK”

Yüzde yüz Mersin sermayesi olan kurumundan başarı ve gururla söz eden Nur Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur, “Biz Mersin markasıyız ve bizim için yolcular birer misafirdir. Çünkü bu yolları onlarla sevdik ve onlarla bu yolları güzelleştirdik. Tabi bunu yaparken hem ilçelerimize özel seferler planladık hem de yeni şehirlere ulaştık. Halkımızın taleplerini dikkate alarak onların ihtiyaçlarına göre ulaşım ağımızı belirledik.”Dedi.

“YAPTIĞIMIZ İŞİN CİDDİYETİNİ BİLİYORUZ”

“Bir otobüs firmasından çok farklıyız” diyen Ahmet Nur, “Amacımız sadece bir şehre gitmek değildir. Biz sadece yolcu taşımıyoruz. Hizmet, kalite ve güvenimizle o şehirlere gidiyoruz. Yaptığımız işin ciddiyetini biliyor, kentimize ve hemşehrilerimize bu düşünce ve sorumlulukla hizmet ediyoruz. Ayrıca yine vatandaşlarımız bizlere daha rahat ulaşsın ve biletini en kolay yoldan alsın diye www.mersinnurturizm.com adresimizi de yeniledik. Vatandaşlarımız biletlerini buradan da kolaylıkla alabilirler.” vurgusu yaptı. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN