Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

 • DOLAR
  $1.483,8100
 • EURO
  $0,4372
 • ALTIN
  $47.171,0000
 • BIST
  1,2176
Anamur Belediye Başkanı Kılınç Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

Anamur Belediye Başkanı Kılınç Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç, Başkan Yardımcıları ile salı pazarını ziyaret ederek, pazarcı esnafının sorunlarını dinledi.

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelemediğini belirten Belediye Başkanı Kılınç sosyal izolasyon kurallarının normalleşme sürecine girmesi ile birlikte ziyaretlerini arttırarak vatandaşların sorunlarını bizzat yerinde tespit edeceğini ifade etti.

Pazar yerlerinde uygulanan sosyal mesafe kurallarından dolayı işlerin düşüklüğünden yakınan esnaflara maske, mesafe ve hijyen kurallarını hatırlatan Başkan Kılınç:’’Şu ana kadar ilçemizde herhangi bir vaka görülmemişse bunun nedeni tüm vatandaşlarımızın devletimiz tarafından tavsiye edilen kurallara uygun davranmasıdır. Belediye olarak aldığımız tedbirler ve sizlerin yapılan uyarılara riayet etmeniz, ilçemiz Anamur’un hiç vaka görülmeyen kent olarak anılmasını sağlayacaktır. İnşallah bu süreç sona erdiğinde pazar yerlerimiz de pazarcılarımız da eski neşesine kavuşacaktır.’’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN