Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

 • DOLAR
  $1.483,8100
 • EURO
  $0,4372
 • ALTIN
  $47.171,0000
 • BIST
  1,2176
KORAMŞALI MAHALLESİNİN GRUP YOLU GENİŞLETİLDİ

KORAMŞALI MAHALLESİNİN GRUP YOLU GENİŞLETİLDİ

Mersin Büyükşehir Belediyesi, sorunsuz bir ulaşım ağı yaratmak için kent genelinde olduğu gibi ilçelerde de yürüttüğü çalışmalara devam ediyor. Büyükşehir ekipleri, Erdemli İlçesi’nin 900 rakımlı Aslanlı, Koramşalı ve Çerçili mahallelerini birbirine ve ilçe merkezine bağlayan grup yolunda yol genişletme ve asfaltlama çalışması gerçekleştiriyor.

1963 yılından bu yana şartları iyileştirilmeyen 13 kilometrelik yolda gerçekleştirilen çalışma sayesinde geçimini tarım ile sağlayan üreticiler artık şehir merkezine rahatlıkla ulaşım sağlayacak. Büyükşehir, özellikle tarım bölgelerindeki ekonomik açıdan kalkınmanın önünde bir de yollar engel olmasın diye çalışmalarını hızlandırıyor.

Mahalle sakinlerinden Şaban Egeli, mahalle yolunun genişletilmesinden, şartlarının iyileştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yollar insanları, sevdaları, hasretleri bağlar. İnşallah bu yol bizi sevdiklerimize bağlayacak. Bu hizmetleri yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer’e, emeği geçen tüm insanlara köyümüz adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN