Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

 • DOLAR
  $1.231,8300
 • EURO
  $0,2777
 • ALTIN
  $35.837,0000
 • BIST
  1,2081
BAŞKAN SEÇER, 36. CADDE’DE SAHA İNCELEMESİ YAPTI

BAŞKAN SEÇER, 36. CADDE’DE SAHA İNCELEMESİ YAPTI

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yıllardır süren kamulaştırma sorununun kısa süre önce aşılmasıyla yapım çalışmalarına başlanan Fuat Morel Mahallesi 36. Cadde’de saha incelemesinde bulundu. Seçer, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından 36. Cadde’de yürütülen sıcak asfalt kaplama (BSK) ve kaldırım yapım işini yerinde inceledi. Çalışanları selamlayarak kolaylıklar dileyen Başkan Seçer, asfalt serme makinesini de kullandı.

Başkan Seçer, Mersin’in toplam 5 bin kilometrenin üzerinde bir yol ağı bulunduğundan söz ederek, “Şehir merkezi, dağ başı, bahçe yolu, bağ yolu bizim için fark etmiyor. Her kilometresi, her metresi önemli. Aynı ciddiyetle Mersin’in dört bir köşesinde bu hizmetleri yerine getireceğiz, eksiklerimizi tamamlayacağız” dedi.

En çok bütçe ayırdıkları kalemlerin yol, asfalt, altyapı ve kanalizasyon olduğunu vurgulayan Başkan Seçer, “Onun için burada paraya ihtiyaç var. Para yetmiyor, bu işi yapacak yetişmiş kalifiye mühendislere ihtiyaç var ki her alanda belediyemizin yaşadığı en önemli sorunların başında geliyor. Yani her zaman söylüyorum. Bir finansmana, iki yetişmiş insan kaynağına ihtiyacımız var” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN