Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

 • DOLAR
  $1.168,2600
 • EURO
  $0,2809
 • ALTIN
  $36.511,0000
 • BIST
  1,2081
LİMONA YASAK KALKTI

LİMONA YASAK KALKTI

Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik, limona 10 bin ton ihracat izni çıktığını açıkladı. Bir açıklama da Tarım ve Orman Bakanlığından geldi ve limonu elinde kalan üreticiye 10 bin tonluk ihracat izni verildiği, söz konusu iznin 31 Ağustos’a kadar geçerli olacağı vurgulandı.

Ercik ise şunları kaydetti:

Günlerdir Mersin kamuoyunu meşgul eden limon ihracatı konusunda TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan ve Mersin Milletvekillerimizin yoğun çabaları, 1,5 aylık emeği sonucunda 10.000 ton limona ihracat izni Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından onaylanmıştır. Mersinimize hayırlı olsun.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan ve Mersin Milletvekillerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Mersin’i ve Mersinli Kardeşlerimizi çok sevmektedir. Her zaman ilimizin ve hemşehrilerimizin yanında olmuştur. Bugüne kadar desteklerini esirgemedikleri için Sayın Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Sayın Lütfi Elvan ve Mersin Milletvekillerimize emeklerinden ve her zaman Mersin’in sesini duyurmalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN