Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Başkan Tarhan çalışanlarla kahvaltıda buluştu

Başkan Tarhan çalışanlarla kahvaltıda buluştu

Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mezarlık İşleri Biriminde çalışan işçilerin davetini geri çevirmeyerek, çalışanlarla birlikte kahvaltı yaparak, taleplerini dinledi.

Başkan Tarhan, Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Mezarlık İşleri Biriminde çalışan işçilerin daveti üzerine kahvaltıda bir araya geldi. Tarhan, Destek Hizmetleri Müdürü Özkan Temur ve birim amiri Ali Öztürk ile birlikte katıldığı kahvaltıda, işçilerle sohbet ederek hizmet üretirken yaşadıkları sıkıntılar hakkında bilgiler aldı.

Destek Hizmetleri Müdürlüğünde gerçekleşen kahvaltıda konuşan Tarhan, Mezarlık İşleri biriminin kendisini kahvaltıya davet ederek mutlu ettiğini söyledi. Tarhan, “Her çalışanımızı isim isim tanımakla birlikte gün içerisinde çalışma yoğunluğu nedeniyle ancak bazı arkadaşlarımızla görüşebiliyorduk. Kahvaltı ile birlikte hepsini bir arada görerek hem sohbet ettik hem de dilek ve isteklerini ilk ağızdan dinledik” dedi.

Emeğin en yüce değer olduğu gerçeğinden yola çıkarak her zaman onlara en iyisini vermeye çalıştıklarını belirten Tarhan, “Çalışanlarımız hizmet üretirken sıkıntı yaşamasın diye tüm tedbirlerimizi alıyoruz. Ancak çalışanlarımızın buna rağmen alan çalışmaları esnasında yaşadıkları sıkıntı ve şikayetleri kendilerinden duymak istiyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN