Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

Uyuşturucu Satıcıları Yakalandı

Uyuşturucu Satıcıları Yakalandı

Uyuşturucu Satıcıları Yakalandı

   Son bir ay içerisinde Uyuşturucu madde ile mücadele kapsamında Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin, farklı zamanlarda yaptığı çalışmalarda, A.K, M.E, A.T, G.K, B.M.R, İ.A.S, E.E.S, isimli şahısların ev ve iş yerlerinde yapılan aramada, satışa hazır vaziyette 131 gr esrar, 19 adet extacy hap ele geçirildi. 
   Olay ile ilgili toplamda gözaltına alınan 10 şahıstan, S.Ü., M.K. ve O.M. uyuşturucu ticareti yapmaktan tutuklandı.

Polisi Alarma Geçiren Hırsızlıklar

İlimiz Toroslar ilçesi Akbelen bulvarı ve Gözne caddesi üzerinde ekim ayı içerisinde, otodan hırsızlık olayları artış göstermesi üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri belirtilen yerlerde çalışma başlattı. Belirtilen yerlerdeki birçok iş yerinin kamera kayıtları, KGYS ve PTS kayıtlarını inceledi. 
Hırsızlık olaylarının kiralanan 2 araç ile M.Y tarafından gerçekleştirildiğini tespit etti. Şüpheli M.Y’nin ikametinde yapılan aramada 3 ayrı hırsızlık olayında çalınan toplam 900 TL para ve 1 adet cep telefonu bulunup sahiplerine teslim edildi.

Umut Çalan Dolandırıcılar Yakalandı

    İş bulma vaadiyle internet üzerinden vatandaşları dolandıran, 5 ayrı dosyadan İş Nitelikli Dolandırıcılık suçundan aranan şüpheliler M.C. ve T.Ş Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandı. Şüphelilerden M.C. tutuklandı. 

    Kaçak tütün ile mücadele kapsamında, H.N, L.Ö. B.K. A.K. isimli şahıslardan 17 kilo 630 gram tütün, 500 adet makaron ele geçirildi, konu ile ilgili düzenlenen evrak Mersin Cumhuriyet Başsavcılığına ikmalen gönderildi. 

    Mezitli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, son bir ay içerisinde Mezitli ilçesi sorumluluk alanında 10 adet ruhsatsız tabanca ve1 adet av tüfeği ele geçirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN