Mersin'in en çok dinlenen radyosu Radyo Ülkü'nün resmi haber portalıdır. Bu sitede Mersin haberlerine ulaşabilirsiniz.

 • DOLAR
  6,8627
 • EURO
  7,7740
 • ALTIN
  397,05
 • BIST
  8,6788
Başkan Gültak, küçük çocuklara kıyafetler hediye ederek, erken bayram yaşattı

Başkan Gültak, küçük çocuklara kıyafetler hediye ederek, erken bayram yaşattı

Başkan Gültak, bayram tatili öncesinde belediye personeli ile bayramlaşma merasimine katıldı. Kadir Gecesi nedeniyle bir mesaj da yayınlayan Gültak, çocukları da unutmadı, onlara bayramlık kıyafetler hediye ederek bayram sevincini erken yaşattı..

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, beraberinde Başkan Yardımcıları ile birlikte; Ramazan Bayramı dolayısıyla belediyede görevli personeli makamında kabul ederek bayramlaştı. Çikolata, şeker ve kolonya ikram edilen törende Başkan Gültak; belediye personeline, aileleri ve sevdikleriyle güzel bir bayram geçirmeleri dileğinde bulundu

Başkan Gültak, çocuklara bayram sevinci yaşattı

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, gün içerisinde Turgut Reis Mahallesi’nde yaşayan Roman aileleri de makamında kabul etti. Mersin Romanlar ve Müzisyenler Derneği Başkanı Talip Moğoltekin’in de eşlik ettiği ziyarete Başkan Gültak, anne-babalarıyla birlikte kendisini ziyarete gelen küçük çocukları unutmadı, onlara bayramlık kıyafetler hediye ederek, Ramazan Bayramı öncesi gönüllerini kazandı. Sevinç içerisinde bayramlıklarını alan miniklere, çikolata da ikram edildi.

Akdeniz’de bayram tedbirleri…

Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, Akdeniz Belediyesi olarak, bayram boyunca ilçe sakinlerinin, güzel ve huzurlu bir bayram geçirmesi ve mağduriyet yaşamaması için gerekli önlemleri aldıklarını da kaydetti; zabıta, temizlik ve fen işleri müdürlüklerinde nöbetçi ekiplerin bayram tatili süresince görev yapacaklarını sözlerine ekledi. Öte yandan vatandaşlar, karşılaştıkları olumsuzluklarla ilgili şikâyetlerini, belediyenin (0324-3366583) numaralı telefonuna bildirebilecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN